header-logo.png
RA_blog-zahrada.width-800.png

Prodáváte dům a máte místo zahrady džungli?

Podívejte se, co všechno se může skrývat na zahradě prodávaného domu. A mimochodem, co všechno byste našli na vaší zahradě vy? ;o)

Nenechávejte prodej jen na náhodě!

Určitě každý touží vlastnit dokonalou nemovitost. Pokud té, vámi prodávané, chybí k dokonalosti jen krůček, tak proč s tím něco neudělat. Týká se to hlavně restů v okolí vaší nemovitosti. Pokud se vám některé věci nedařilo dlouhodobě udělat, tak právě teď bude ta správná chvíle na nápravu.


Na začátku každého rozhodování jsou emoce. Zkrátka pokud se vám bude něco líbit, budete to chtít. Platí to ať už si kupujete boty, tričko, nové auto nebo nový domov. Pokud tedy chcete prodat rychleji nebo za více peněz než ostatní, budete muset tomu přizpůsobit i prodávanou nemovitost, aby zavládli u zájemce ty správné emoce a myšlenka: "Tak tady chce bydlet!"

No a jak na to?

I když je každá nemovitost jedinečná, co se úprav týká, tak mají jedno společné. Tím je čistota a pořádek. Asi sami nejlíp víte, co ještě k nemovitosti patří a co by si už zasloužilo úklid.

  1. Samozřejmostí by měla být úprava travnatých ploch i další zeleně okolo domu. Takže pokud máte zanedbané stromy, ořez jim určitě pomůže.
  2. Pokud jsou v okolí nemovitosti věci, které už dlouhou dobu plánujete odvést, tak i na ně by měla přijít ta pravá chvíle. 
  3. Samotnou kapitolou pak můžou být drobné úpravy přímo na nemovitosti. Může to být oprava poškozeného okapu, znovu natření oloupané barvy na plotě nebo vyspravení opadané omítky.

Je to (skoro) ZADARMO!

Většina toho, co můžete udělat, vás bude stát hlavně čas a chuť něco změnit. Samozřejmě bude záležet, v jakém rozsahu budou vámi provedené změny. Odměnou vám ale může být rychlejší prodej a snadnější obhajoba vyšší prodejní ceny.

Nejdůležitější je začít!

A víte co? Pusťte se do toho hned teď. Když chcete nemovitost prodat, nejdůležitější je, aby se o tom dozvěděli zájemci. Zadejte nemovitost do prodeje hned teď – je to jednodušší, než si myslíte.