header-logo.png
RA_blog-cim-fotit.width-800.png

Nepodceňujte focení před prodejem!

Při focení je důležité i čím fotíte, protože není focení jako focení. Takže připravte se, úsměv, vyletí ptáček! :-)

3 důvody, proč záleží na kvalitě fotografií

  1. Fotografie jsou první věcí, kterou člověk hledající nemovitost vidí. Na jejich základě se rozhoduje, zda se vůbec chce podívat na podrobnější popis nebo dokonce někam volat.
  2. Dobré fotografie mohou za vás i částečně obhájit vyšší cenu prodávané nemovitosti. Je to díky tomu, že na kvalitních obrázcích vyniknou detaily, které by jinak zájemce viděl až při osobní návštěvě.
  3. Pokud máte pocit, že by příliš kvalitní fotografie mohli uškodit vaší nemovitosti, je tomu právě naopak. Na prohlídku k vám zavítají zájemci, kteří případné nedokonalosti už viděli a nejsou zbytečně rozčarovaní z reálného stavu nemovitosti.

Podívejte se na realitní servery a náhodně si porovnejte fotografie u prodávaných nemovitosti. Sami si pak můžete odpovědět, jestli na vás působí líp inzeráty s pěknými fotografiemi, nebo ty, které jsou zrnité nebo jinak špatně čitelné díky horší kvalitě.

Foťte tak, abyste byli spokojeni s výsledkem

Víme, že ne každý má špičkovou zrcadlovku za desítky tisíc korun. Určitě i s levnějším vybavením se dají dělat zázraky. Stačí si s focením trochu vyhrát. Vždyť přece chcete prodat co nejrychleji a za co možná nejvíce peněz. Buďte tedy ke svým fotografiím sebekritičtí. Představte si, že hledáte nový domov a vaše fotky by vás měli natolik zaujmout, že začnete uvažovat o prohlídce a koupi nového domova.

Focení se ale vůbec bát nemusíte. Zadejte si svou nemovitost na prodej do Realitní aplikaci a my vám „tam uvnitř“ se vším poradíme. Najdete tam další dobré rady a tipy, jak vaši nemovitost nafotit a dobře prodat. Zkuste to tady, je to zadarmo.