header-logo.png
RA_blog-inzercezdarma-ilustrace.width-800.png

Myslíte, že je prodej bez realitky složitý?

My říkáme, že s námi to zvládnete! Díky Realitní aplikaci prodáte svůj byt nebo dům za lepší cenu díky návodům, tipům a taky inzerci na více místech. To vše zdarma bez háčků a závazků. Ale bez inzerce by nebylo prodeje, takže hezky popořádku.

Co budete pro inzerci potřebovat?

Na začátek vlastně nic speciálního potřebovat nebudete. Všechny informace o prodávané nemovitosti určitě znáte. Třeba je nosíte přímo ve své hlavě, můžete se na ně podívat do předchozí kupní smlouvy, do výpisu z katastru nemovitostí (listu vlastnictví) nebo je jednoduše zjistit přímo na místě prodávané nemovitosti. Samotné zadání je pak jako dotazník, kde sepíšete hlavní vlastnosti bytu, domu nebo pozemku. U nás nemusíte mít obavy, že byste na něco zapomněli. Všechny důležité kolonky pro vyplnění jsou označené, takže se sami připomenou, že případně chtějí doplnit.

Fotky, fotky a zase fotky

Dobré fotky prodávají. Myslete na to, že jsou lidé ovlivňováni tím co vidí - ať už v novinách, televizi nebo na internetu. Právě fotky většinou rozhodují o tom, jestli se na váš inzerát někdo podívá. Vzbuďte zájem a nalákejte více zvědavců na svůj “virtuální stánek”. Dobré fotky vám navíc odfiltrují zájemce, kteří by podle neurčitých obrázků, čekali na místě něco jiného. Poradíme jak a co fotit a taky co určitě nefotit. Zkrátka, abyste prodali svou nemovitost rychleji a za lepší cenu!

Popisujte a hlavně vychvalujte

S prodejem nemovitostí je to jako na tržnici. Říká se sice, že se dobré zboží chválí samo, ale my si myslíme, že je tomu vždycky lepší trochu pomoci. Základní popis z parametrů pro vás automaticky vytvoříme my, ale vyšperkovat ho detaily už necháme na vás. Sami přece nejlíp víte jaké výhody má prodávaný byt nebo dům. Dejte to náležitě vědět i ostatním. Nový majitel například ocení, když bude mít v dosahu obchod nebo třeba školku pro své dítě.


No a je to. Kdyby jste si teď zadávali na prodej svou nemovitost, tak by vám to trvalo asi 5-10 minut, podle toho, jak moc kamarádíte s klávesnicí. Teď by stačilo vyplnit své kontaktní údaje a vypustit nabídku do světa.

Mimochodem, na našem realitním serveru viaReality.cz myslíme i na ochranu vašeho soukromí. U nemovitosti bude uvedeno jen naše telefonní číslo, přes které budeme pro vás filtrovat příchozí hovory. Díky tomu vás můžeme upozornit na skutečnost, že vám volal realitní makléř. Pak bude jen na vás, zda mu budete chtít zavolat zpátky.

A když si nebudete vědět rady?

Samozřejmě myslíme i na ty, kteří si chtějí prodat nemovitost sami, ale nejsou si příliš jistí nebo řeší nějakou nestandardní situaci. Právě pro ně (nebo i pro vás) je vám k dispozici zkušený odborník na reality, který vám v případě potřeby poradí s vašimi otázkami. Díky tomu prodáte svou nemovitost snadněji a za lepší cenu. Na to je ale ještě čas. Začněte nyní tím prvním krokem,zadejte svou nemovitostdo Realitní aplikace, protože u nás nic neplatíte.