header-logo.png
RA_blog-mazlici.width-800.png

Mohou vám domácí mazlíčci pokazit prohlídku?

Znáte to. Snažíte se připravit nemovitost na prohlídku. Mezitím vám v koupelně pod nohama pobíhá pes a v obýváku zase vylepšuje pořádek kočka... no a čas na přípravu se krátí...

Máme rádi domácí mazlíčky...

...protože nám nejen dokáží zlepšit náladu, ale pro mnoho lidí jsou jejich nejbližší spřízněnou duší. Samozřejmě, že zvířecí mazlík znamená i spoustu starostí. Pokud jsme s nimi každý den, tak bereme automaticky, že jsou všude roztahané jejich hračky nebo třeba chlupy. 


Udělejtemaximum pro to, aby první dojem z návštěvy vaši nemovitosti byl dokonalý.

První dojem na prvním místě

Při prodeji nemovitostí, nebo jako i u jiného obchodu, jde o vytvoření perfektního prvního dojmu. Určitě k vám na prohlídku může zavítat nadšený pejskař nebo milovník kočiček a chlupatých králíků, ale určitě ne každý bývá nadšený s přátelské reakce poskakujícího zvířátka. Totéž platí i o všudypřítomných zvířecích chlupech (to samozřejmě neplatí u hadů a rybiček :-)) nebo charakteristického zvířecího odéru.

Jak by to bylo nejlepší?

Pokud je to možné, nechte zvířátko během prohlídky (nebo i před ní) mimo domov. Jednak se vám bude snáze uklízet a pak se také nemusíte strachovat z nějaké nepředvídané nehody, která se zvířátkem může snadno vzniknout.

Jako druhou věc doporučujeme pořádně vyvětrat. Čerstvý vzduch vám pomůže zahnat případné nežádoucí pachy, na které může být nos zájemce citlivý.

Ono je toho víc.

Než vaši nemovitost ukážete zájemcům, je potřeba udělat ještě několik dalších šikovných kroků. Jedině tak prodáte za nejvyšší cenu.

Nemějte strach, že na něco zapomenete. Realitní aplikace je vytvořena tak, aby vás celým procesem provedla a vy jste nic nevynechali. Nebojte se, systém vás vším provede. Vyzkoušejte si, ke všemu najdete návody, jak na to.